Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

BİZ KİMİZ?

 

Hayvanlarla dolu bir evde büyüyüp, hayvan sevgisiyle veteriner hekimliğe yönelerek aynı mesleğe gönül vermiş iki kız kardeşiz. İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde eğitimimizi tamamlamamızın ardından memleketimiz olan Manisa-Akhisar'da Dr. Luna Veteriner Kliniği olarak faaliyet göstermekteyiz. Fakülteye başladığımızdan beri gönlümüzden geçen klinik hekimliği konusunda her gün kendimizi geliştirmeye ve güncellemeye gayret ediyoruz.

 

Kübra SARI KURT Kimdir?

 

1992-Ankara doğumlu Kübra SARI KURT, Akhisar Altıeylül İlköğretim Okulu'nda ilköğretimini tamamlamış, İzmir Kız Lisesi'nde eğitimine devam edip son sene Akhisar Anadolu Lisesi'ne geçiş yaparak 2010 yılında mezun olmuştur. Ardından İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde eğitimine başlamış, 2018 yılında mezun olduktan sonra İstanbul'da çeşitli kliniklerde çalışarak mesleki tecrübesini kazanmıştır. Özel ilgi alanı dahiliye üzerinedir.

 

Zehra SARI Kimdir?

 

1996-Ankara doğumlu Zehra SARI, Akhisar Altıeylül İlköğretim Okulu'nda ilköğretimini tamamlamış, Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi'nde eğitimine devam ederek 2014 yılında mezun olmuştur. Ardından İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde eğitimine başlamış, eğitimi boyunca akuatik deniz canlıları ve vahşi yaşamı koruma alanlarında aktif olarak çalışmış, 2020 yılında mezun olduktan sonra İstanbul'da çeşitli kliniklerde çalışarak mesleki tecrübesini kazanmıştır. Özel ilgi alanı egzotik hayvanlar ve cerrahi üzerinedir.

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014